Dar efektyvesnis naudojimas

Pasinaudokite visais savo klausos aparato privalumas ir prisijungimo galimybėmis


Efektyvesnė komunikacija su belaidžiais priedais

„Phonak“ belaidžiai priedai – tai klausos aparatų funkcijas išplečiantys įrenginiai, kurie padeda girdėti sudėtingose situacijose. Triukšminga aplinka, didelis atstumas, pokalbis telefonu, pamoka klasėje, televizijos ar multimedijos stebėjimas – užsitikrinkite geresnį girdimumą visose šiose situacijose. Arba greitai pasiekite savo klausos aparato nuostatas naudodamiesi „Phonak“nuotoliniu valdymu.

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

Telefono skambučiai

NAMAI | MOBILUSIS | BIURAS

 

Mėgaukitės perduotu garsu iš išmaniųjų įrenginių tiesiai į abu klausos aparatus. Naujausi Marvel platformos „Phonak“ klausos aparatai gali jungtis tiesiogiai prie Jūsų telefono belaidžiu "Bluetooth" ryšiu, be jokių papildomų priedų.Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

TV – Multimedija

IR NUOTOLINIO VALDYMO GALIMYBĖS

 

Mėgaukitės aukštos kokybės garsu, perduodamu tiesiogiai iš Jūsų mėgstamų garso įrenginių į Jūsų klausos aparatus.


TV Connector

Paprastas naudoti perdavimo įrenginys televizijos muzikos transliacijai 

TVLink with ComPilot - Interface to TV and other audio sources

TV Connector leidžia prijungti Phonak Audéo B-Direct prie televizoriaus ir paverčia klausos aparatą belaidėmis TV ausinėmis. Galite mėgautis puikia televizoriaus erdvinio garso kokybe nenaudodami papildomo leistuvo, tvirtinamo prie Jūsų kūno.

 


Phonak ComPilot Air

Phonak TVLink II

Phonak TVLink II – tai sąsaja tarp TV ir kito garso šaltinio, perduodanti skaitmeninius garso signalus.  

 

 

TVLink II naudojamas su Phonak ComPilot II arba ComPilot Air II ir paverčia bet kurį Phonak belaidį klausos aparatą ausinėmis, aprėpiančiomis iki 30 metrų atstumą. Jis užtikrina erdvinio garso kokybę ir trumpos delsos signalų perdavimą.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot II

Transliacijos priedas, padedantis bendrauti telefonu ir užtikrinantis itin aiškų erdvinį garsą klausantis multimedijos kanalo per klausos aparatus.

 

Bluetooth ryšiu ComPilot II gali būti lengvai prijungiamas prie daugelio mobiliųjų telefonų, išmaniųjų telefonų, kompiuterių, planšetinių kompiuterių, muzikos grotuvų ir daugelio kitų įrenginių. Be to, jis gali būti naudojamas kaip nuotolinis valdiklis norit pakeisti klausos aparato programos nuostatas ir garsumą bei leidžia naudotis VoiceAlerts funkcija.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Phonak ComPilot Air

Phonak ComPilot Air II

Mažo ir stilingo Phonak ComPilot Air II veikimas grįstas Bluetooth technologija, leidžiančia prijungti Phonak Venture/Belong klausos aparatus belaidžiu ryšiu prie mobiliųjų telefonų ar muzikos šaltinių, kuriuose veikia Bluetooth ryšys.

 

Šis priedas taip pat gali būti naudojamas kartu su „Phonak TVLink II“ arba „Phonak RemoteMic II.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Phonak PilotOne

Phonak RemoteControl

 

 

„Phonak RemoteControl“ – lengvas ir itin diskretiškas būdas valdyti savo klausos aparatą „Phonak Marvel“. Jame įtaisyti trys dideli mygtukai, skirti programoms keisti bei garsui padidinti ir sumažinti.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

Phonak PilotOne

Phonak PilotOne II

Pats paprasčiausias ir diskretiškiausias būdas valdyti Phonak klausos aparatus.

 

Phonak PilotOne II nuotolinio valdymo priedas sukurtas taip, kad jį naudoti būtų efektyvu, nesudėtinga ir diskretiška. Išmanus paprastumas ir ergonomiškas dizainas paverčia jį puikiu pagalbininku.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

Triukšmingoje aplinkoje

ARBA PER ATSTUMĄ

 

Visuomet jauskitės tarsi sėdėtumėte pirmojoje eilėje aiškiai girdėdami šneką, nepaisant to, kiek triukšmo yra aplink Jus.


Roger Select

Kai suprantate kiekvieną pokalbio žodį – gyvenimas tęsiasi

Roger Select

Roger Select – tai mikrofonas, idealiai tinkantis tada, kai esama foninio triukšmo. Roger Select galite pastatyti stalo viduryje, pvz., restorane, arba jį gali prisisegti per atstumą kalbantis žmogus. Jis automatiškai aptinka kalbantį asmenį ir sklandžiai persijungia nuo vieno kalbančio asmens prie kito. Kai tuo pačiu metu vyksta keletas pokalbių, klausytojas gali rankiniu būdu pasirinkti, kurio iš jų klausytis.

 

„Roger Select iN“ – tai naujausia „Roger Select“ versija, leidžianti „Roger“ imtuvus diegti tiesiogiai jūsų klausos aparate „Marvel“ – nereikia prijungti išorinio imtuvo.

 


Roger Table Mic II

Roger Table Mic II

Kuomet galite sutelkti dėmesį į darbą, o ne į girdėjimą – gyvenimas tęsiasi 

 

Roger Table Mic II – tai suaugusiesiems skirtas mikrofonas, padedantis dalyvauti susirinkimuose. Jis aptinka kalbantį asmenį ir automatiškai persijungia nuo vieno kalbančio asmens prie kito. Be to, keletas Roger Table Mic II mikrofonų gali būti sujungti į tinklą – tai ypač pravartu esant dideliems susirinkimams. Taip pat jis gali perduoti multimedijos, pvz., kompiuterio, garsą.

 

„Roger Table Mic II iN“ yra naujausia „Roger Table Mic II“ versija, leidžianti imtuvus „Roger“ diegti tiesiogiai jūsų klausos aparatuose „Marvel“ – nereikia prijungti išorinio imtuvo.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen – tai pažangus belaidis mikrofonas, kuris leidžia žmonėms su klausos sutrikimais girdėti ir suprasti kalbančiuosius triukšmingoje aplinkoje ir per atstumą.

 

 

Įrodyta, kad šis visiškai automatinis sprendimas, kuriame veikia revoliucinė „Roger“ technologija, veikia efektyviau nei bet kuris kitas analogiškas gaminys rinkoje. Jis gali būti naudojamas atskirai arba kartu su kitais mikrofonais: „Roger Pen“ arba „Roger Clip-on Mic“. Be to, jame veikia „Bluetooth“ ryšys, skirtas skambučiams mobiliuoju telefonu, ir jis gali būti naudojamas televizijos ar multimedijos turiniui klausytis.

 

„Roger iN Pen“ yra naujausia „Roger Pen“ versija, leidžianti imtuvus „Roger“ diegti tiesiogiai jūsų klausos aparatuose „Marvel“ – nereikia prijungti išorinio imtuvo.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Roger RemoteMic

Phonak PartnerMic™

Phonak PartnerMic™ – tai diskretiškas ir lengvai naudojamas mikrofonas, idealiai tinkantis individualiems pokalbiams triukšmingoje aplinkoje. Prisekite jį prie savo partnerio marškinių, palaidinės ar švarko ir galite nesukti galvos dėl sėdėjimo padėties. Technologija Phonak AirStream™ leidžia kalbą perduoti tiesiogiai į jūsų klausos aparatus „Marvel“ nenaudojant papildomo prietaiso.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

Roger RemoteMic

Roger RemoteMic

Roger RemoteMic – tai belaidis mikrofonas, skirtas klausytis asmens, kalbančio per atstumą. RemoteMic prisegamas prie kalbėtojo drabužių.

 

Naudojant kartu su Phonak ComPilot Air arba Phonak ComPilot, jis gali perduoti iki 20 metrų atstumu esančio kalbėtojo šneką tiesiai į abu klausos aparatus.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Roger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic“ yra paprastas naudoti belaidis mikrofonas, leidžiantis žmonėms su klausos sutrikimais mėgautis aiškia komunikacija triukšmingose aplinkose ir suprasti, kai kalbama per atstumą.  

 

Šį diskretišką priedą prie marškinių prisisega klausos aparato naudotojo pašnekovas. Jis visiškai automatinis, o jo veikimas grįstas revoliucine „Roger“ technologija, kuri padidina kalbos suvokimą. Jis gali būti naudojamas atskirai arba kartu su kitais mikrofonais: „Roger Clip-On Mic“ arba „Roger Pen“. Be to, jis gali būti naudojamas televizijos ar multimedijos turiniui klausytis.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

Klasėje

Mokymasis tampa iš tikrųjų naudingas tada, kai vaikas visiškai įsitraukia į procesą. Tačiau toks įsitraukimas galimas tik aiškiai girdint ir suprantant mokytoją.


Roger Touchscreen Mic

Šis belaidis mokytojo mikrofonas – pagrindinis „Roger“ sistemos, skirtos švietimui, elementas. Jis pasižymi dviem nešiojimo būdais, paprastu meniu ir individualiai galimais pritaikyti funkciniais mygtukais.

Roger Touchscreen Mic

Roger Touchscreen Mic – tai paprastas naudoti jutiklinis įrenginys, kuris leidžia tiek mokytojui, tiek mokiniams aktyviai ir sklandžiai komunikuoti šiuolaikinėse pamokose. Tinkamai parinkus Roger Touchscreen Mic vietą, jis automatiškai persijungia nuo pavienio kalbėtojo į pokalbio mažoje grupėje režimą. Jis gali būti nešiojamas ant kaklo ar padedamas ant stalo, jei mokiniai dirba grupėmis. Šis įrenginys suderinamas beveik su visais klausos aparatais, kochleariniais implantais ir garso stiprinimo sistemomis. Roger sistema pasižymi efektyviausiu rinkoje veikimu ir padidina kalbos suvokimą net iki 54 % palyginti su paprasta FM sistema ir iki 35 % palyginti su dinamine FM sistema.

 


Roger Pass-around mic

Roger Pass-around 

Roger Pass-around“ mikrofonas

 

Roger Pass-around mikrofonas skirtas naudoti klasėje, kad būtų aiškiai girdimas ne tik mokytojo, bet ir visų mokinių kalbėjimas. Patrauklus dizainas ir optimalus dydis leidžia vaikams ir paaugliams patogiai laikyti prietaisą ir suteikia visas valdymo galimybes. Žalias šviesos indikatorius rodo, kada prietaisas yra naudojamas.  

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Roger Multimedia Hub

Roger Multimedia Hub

Šis universalus Roger sistemos siųstuvas leidžia vienu metu girdėti mokytojo balsą ir garso signalus. Jis gali būti naudojamas ir individualiam klausymui prijungiant jį prie garsinės knygos ar planšetinio kompiuterio. 

 

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

Roger Charging Rack

Roger Charging Rack

Tai mažas, lengvas priedas, leidžiantis vienu metu įkrauti iki 4 įrenginių.

 

 

 

Roger Design-integrated Receivers

Roger Receivers

Integruoto dizaino diskretiški spustelėjimu įjungiami imtuvai, skirti naudoti su „Phonak“ klausos aparatais, pasižymi visiems mūsų gaminiams būdinga estetika ir glotniomis linijomis.

 

They Be to, naudojami kaip Phonak klausos aparatų dalis, jie pasižymi atsparumu vandeniui ir tvirtumu. Naudojant kartu su Roger belaidžiais mikrofonais, pvz., Roger Pen, Roger receivers leidžia mėgautis neprilygstama garso kokybe ir pažangiomis funkcijomis.

 

 


Roger X - Miniature universal receiver

Phonak Roger X

MINIATURE MINIATIŪRINIS UNIVERSALUS IMTUVAS

 

Šis miniatiūrinis universalus Roger imtuvas suderinamas beveik su visais rinkoje esančiais klausos aparatais ir kochleariniais implantais. 

 

Tiesiog prijunkite„Roger X prie belaidžio Roger mikrofono ir galėsite mėgautis išskirtiniu kalbos suvokimu triukšmingoje aplinkoje, nepaisant to, kokio laipsnio klausos sutrikimą turite.

 

 


Roger Focus

Roger Focus

Nes kiekvienam vaikui turi būti suteikta galimybė susikaupti. Įrodyta, kad tokio tipo belaidės sistemos padeda vaikams, kuriems diagnozuotas vienpusis kurtumas, girdimos medžiagos apdorojimo sutrikimas ar autizmo spektro sutrikimas.

 

Tinka vaikams su normalia klausa, kurie prastai girdi triukšmingose aplinkose.   

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Roger MyLink

Roger MyLink

UNIVERSALUS INDUKCINIS ANT KAKLO NEŠIOJAMAS IMTUVAS

 

Roger MyLink – tai paprastas naudoti ir nebrangus Roger imtuvas, skirtas naudoti su bet kokiu klausos aparatu, kurio veikimas grįstas T rite (Phonak ar kito gamintojo).  

 

Roger MyLink suderinamas su daugeliu „Roger“ belaidžių mikrofonų.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovąRoger WallPilot

Roger WallPilot

Šis prie sienos, šalia durų, montuojamas prietaisas automatiškai prijungia mokinių Roger imtuvus prie klasėje naudojamo Roger tinklo tą akimirką, kai jie įžengia į klasę.

 

Teachers Mokytojai gali taip pat prijungti savo mikrofonus tiesiog įjungdami juos šalia Roger WallPilot.

 

 

Roger WallPilot

Roger Dynamic SoundField

Tiesiog prijunkite prie maitinimo, įjunkite ir pradėkite pamoką

 

Phonak sukurta Dynamic SoundField sistema, skirta vaikams su klausos sutrikimais, leidžia klasės garsinę aplinką pakelti į visiškai naują lygmenį redukuodama triukšmą ir užtikrindama neprilygstamos kokybės garsą, visiškai automatines nuostatas ir paprasto integravimo į Phonak FM sistemas galimybę.                                                                                                               ĮRODYTA NAUDA GERINANT GARSINĘ APLINKĄ                               • Pagerėja mokinių klausymosi ir mokymosi įgūdžiai                     • Kalbėtojui tenka mažiau kartoti                                                 • Lengviau vesti pamokas                                                                • Mažiau įtempiamas mokytojo balsas                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Do not delete or try edit this element

Norėdami daugiau pagalbos ir informacijos kreipkitės į artimiausią klausos specialistą. Klausos specialistas padės rasti geriausiai tinkantį sprendimą.Do not delete or try edit this element