Pirmasis apsilankymas pas klausos specialistą

Reguliariai tikrinantis klausą galima laiku nustatyti klausos netekimą. Kada paskutinį kartą buvo tikrinta Jūsų klausa?


Nuo ko pradėti?

Turbūt ne kartą esate svarstę, kas vyksta per klausos specialisto konsultacijas. Norėdami paruošti Jus pirmajam vizitui ir sumažinti dvejones, pateikiame svarbios informacijos, kuri supažindins su šia procedūra.

 

info Pirmajam vizitui turite susiplanuoti paskirti maždaug valandą. Jei norite, galite paprašyti, kad Jus palydėtų artimas žmogus. Daugelis taip jaučiasi saugesni. Artimo žmogaus pagalba ypač svarbi, jei kyla sunkumų bendraujant.


Tyrimas

Audiologas, klausos protezavimo specialistas arba LOR gydytojas ištirs jūsų ausis. Bus patikrinta, ar ausyje nesusidarė sieros kamštis, nėra infekcijos ar pan.Klausos testas

Po šio tyrimo audiologas, klausos protezavimo specialistas arba LOR gydytojas atliks klausos testą. Jums bus duotos ausinės, per kurias girdėsite specialiai parinktus garsus; kai kuriuos iš jų girdėsite aiškiai ir garsiai, o kiti bus tylesni ir sunkiau girdimi. Vienintelis dalykas, kurį Jums reikės daryti, tai pasakyti specialistui arba paspausti mygtuką, kai išgirsite garsą. Remdamasis šio testo rezultatais specialistas galės pasakyti daugiau apie Jūsų klausos būklę ir galimą klausos netekimą. Galimų klausos sprendimų pristatymas

Konsultacijos pabaigoje specialistas paaiškins, kokias klausos atkūrimo priemones galite rinktis. Jums bus pristatytas klausos aparatų, tinkamų Jūsų klausos negaliai, asortimentas. Bus paaiškintos skirtingų gaminių ypatybės bei privalumai.

 

info Dabar tinkamiausias laikas užduoti klausimų ir suteikti specialistui kiek įmanoma daugiau informacijos. Kuo daugiau specialistas sužinos apie Jus, tuo efektyviau galės Jums padėti. Todėl verta prieš vizitą apgalvoti, kokiose situacijose patiriate daugiausiai su klausa susijusių sunkumų (per šeimos susitikimus, susirinkimus, triukšmingoje aplinkoje, žiūrėdami televizorių, kalbėdami telefonu, klausydamiesi muzikos ir t. t.).Kitas žingsnis:

Naujojo klausos aparato pritaikymas individualiems poreikiams

„Phonak“ yra pasaulinė lyderė klausos priemonių kūrimo srityje. Stengdamiesi nuolat ieškoti naujų sprendimų tapome viena pažangiausių įmonių šiame sektoriuje. Sužinokite daugiau apie „Phonak“ klausos aparatus. 

 

„Phonak“ klausos aparatus galima pritaikyti specifiniams Jūsų poreikiams, kad galėtumėte viską girdėti, kad ir kur būtumėte. 


Apsilankykite pas klausos specialistą nedelsdami

Jūsų klausos specialistas padės rasti geriausiai Jums tinkantį sprendimą. Jis atsižvelgs į Jūsų negalios pobūdį, finansines galimybes, gyvenimo būdą ir individualius poreikius.