Gyvenkite visavertį gyvenimą

Mėgaukitės kiekviena gyvenimo akimirka 


„Phonak“ klausos aparatai – įvairių formų, spalvų ir modelių.

Iš „Phonak“ klausos aparatų išsirinksite būtent sau tinkantį modelį – pagal savo klausos negalios pobūdį, gyvenimo būdą, asmeninius pageidavimus, amžių bei finansines galimybes. Dedame visas pastangas, kad galėtume kiekvienam pasiūlyti idealų klausos aparatą. Daugiau informacijos apie šiuos gaminius rasite toliau arba pasikonsultavę su savo klausos specialistu. 

 

Do not delete or try edit this element

Phonak CROS B

    Phonak Audéo M

       Meilė iš pirmo garso… kiekvieną mielą dieną!

 

       Su „Audéo M“ sulaužėme klausos technologijų ribas siekdami sukurti lengvą naudoti sprendimą, užtikrinantį nepriekaištingą garso kokybę ir leidžiantį atrasti tikrą gerovės pojūtį. Naudodamiesi „Marvel“, nuo pat pirmojo primatavimo ir kiekvieną dieną po to kaskart iš pirmo garso mėgausitės aparato teikiama klausymosi kokybe. Prietaisas, viename nuostabiame klausos aparate sujungiantis naujausias technologijas, tiesiogiai jungiamas prie išmaniųjų telefonų, televizorių ir įvairių kasdienių elektronikos prietaisų. „Marvel“ klausos aparatuose įdiegta sistema „RogerDirect“, leidžianti technologijai Roger™ srautą perduoti tiesiogiai į klausos aparatus nejungiant išorinio imtuvo.      „Audéo M“ taip pat galima įsigyti ir kaip įkraunamą modelį bei su telerite.

 

  file_download Atsisiųskite „Audeo M“ naudotojo vadovą

  file_download Atsisiųskite „Audeo M-R“ naudotojo vadovą

           


Phonak CROS B

Phonak Bolero M

„Phonak Bolero M“ klausos aparate, skirtame svyruojančiam nuo lengvo iki sunkaus klausos netekimui, dera didžiausias patikimumas ir patvarumas bei aiškus, sodrus garsas ir daugiafunkciškumas. Jungiasi prie išmaniųjų telefonų, televizorių ir kitų Bluetooth® technologiją naudojančių prietaisų. Yra ir įkraunamas modelis „Bolero Marvel“. Pagerinkite savo klausą triukšmingoje aplinkoje, pvz., restoranuose, susitikimuose, darbe ir mokykloje su mikrofonais Roger™ – dabar jie perduoda srautą tiesiogiai į klausos aparatus „Marvel“.

 

 

 

file_download Atsisiųskite "Bolero M" naudotojo vadovą

file_download Atsisiųskite "Bolero M-PR" naudotojo vadovą


Phonak CROS B

    Phonak Sky M

 

     „Phonak Sky Marvel“ skirtas padėti įvairaus amžiaus vaikams, apjungiant pirmaujančias pasaulio technologines naujoves ir vaikams pritaikytą dizainą. Jis leidžia vaikams megzti tvirtus ryšius, užtikrindamas aiškų ir sodrų garsą bei leisdamas kasdien girdėti daugiau žodžių ir pokalbių. Operacinė sistema „AutoSense Sky“ yra pirmoji pasaulyje operacinė sistema, sukurta specialiai vaikams ir užtikrinanti optimalią klausą tokiose situacijose kaip triukšminga klasė ar lauko žaidimų aikštelė. Jungiamas prie išmaniųjų telefonų, „Roger“ mikrofonų ir kitų prietaisų. Yra ir įkraunamas modelis.

 

  file_download Atsisiųskite „Sky M“ naudotojo vadovą

  file_download Atsisiųskite „Sky M-PR“ naudotojo vadovą

           Phonak Naida B 

Kai galinga klausos protezavimo technologija leidžia girdėti geriau –gyvenimas tęsiasi!

Phonak Audéo B

 

„Phonak Naida B“ – tai 5-os kartos patikimiausias pasaulyje galingas klausos aparatas. Šis gaminys pasižymi aukščiausia kokybe ir efektyvia technologija, specialiai sukurta kompensuoti sunkų arba itin sunkų klausos netekimą. „Phonak Naida B“ siūlomas trijų modelių, tinkamų skirtingo laipsnio klausos netekimui kompensuoti, įskaitant pakartotinai įkraunamą modelį.

 Phonak CROS B

    Phonak Sky B

       Kai tinkamas sprendimas atveria vaiko klausos galimybes – 

       gyvenimas tęsiasi!

 

        „Sky B“ – tai vartai į smegenis, kuriuos atveria pažangi technologija,

        įtaisyta patvariame prietaise. Šis modelis specialiai sukurtas taip, kad

        jį naudoti būtų paprasta ir kad jis atitiktų aktyvų vaikų gyvenimo

        būdą. „Phonak Sky B“ siūlomas šešių modelių, tinkamų skirtingo

        laipsnio klausos netekimui kompensuoti, įskaitant pakartotinai

        įkraunamą modelį.

 

  file_download Atsisiųskite „Sky-B“ naudotojo vadovą

  file_download Atsisiųskite „Sky B-PR“ naudotojo vadovą

           


Phonak CROS B

    Phonak Virto B-Titanium

        Kai klausą užtikrina itin diskretiškas titano tvirtumo

        klausos aparatas – gyvenimas tęsiasi

 

„Virto B-Titanium“ – tai mažiausias įausinis „Phonak“ klausos aparatas! Jis toks nepastebimas, kad niekas net nepamatys, kokią negalią turite. Kiekvienas „Virto B-Titanium“ gaminamas pagal užsakymą, kad atitiktų individualią ausies anatomiją ir klausos poreikius. Jis gaminamas iš medicininio titano, dėl kurio yra nepaprastai tvirtas, lengvas ir ilgaamžis.  

 

        file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

           


Phonak CROS B

Phonak Virto B

Kai Jūsų klausos galimybės praplečiamos tiksliai pagal Jūsų anatomiją – gyvenimas tęsiasi! 

 

„Phonak Virto B“ – pirmasis pasaulyje klausos aparatas su biometrinio kalibravimo technologija, sukurtas taip, kad pagerintų Jūsų klausą tiksliai pagal Jūsų poreikius. Dabar galite mėgautis neprilygstama girdėjimo kokybe, tiksliai sureguliuota pagal Jūsų ausies anatomiją – tai klausos aparatas, tiek iš vidaus, tiek iš išorės atitinkantis Jūsų poreikius.

 

 

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovąPhonak CROS B

Phonak Audéo B

Kai po vieno įkrovimo galite net 24 valandas* mėgautis garsais – gyvenimas tęsiasi!

 

„Phonak Audéo B“ klausos aparatai sukurti palengvinti jūsų gyvenimą ir užtikrinti nuolatinį gebėjimą girdėti. „Audéo B“ pasižymi unikalia valdymo sistema, vadinama „AutoSense OS“. Ji reaguoja į aplinką ir kaskart pagal tai sureguliuoja klausos aparato jautrumą. Jums tereikia įjungti aparatą, o vis kita veikia automatiškai. O naudodami pakartotinai įkraunamą „Audeo B-R“, dabar galite 24 valandas* klausytis garsų, atlikę vos vieną paprastą įkrovimo veiksmą.

 

* Numatomi rezultatai, kai įrenginys visiškai įkrautas ir iki 80 min. veikia belaidžio signalo režimu. Žr. www.phonakpro.com/evidence

 

 

 

file_download Atsisiųskite „Phonak Audéo B“ naudotojo vadovą 

file_download Atsisiųskite „Phonak Audéo B-R“ naudotojo vadovą 


Phonak CROS B

Phonak CROS B

Kai galite girdėti pokalbį, nesvarbu, iš kurios pusės jis sklistų – gyvenimas tęsiasi!

 

Ar esate atsidūrę situacijoje, kai būdami triukšmingoje aplinkoje negalite girdėti, ką sako Jūsų pašnekovas ar kolegos, nes jie yra kitoje pusėje, nei Jūsų gerai girdinti ausis, arba kalbate telefonu, tačiau negirdite, kas vyksta aplink Jus? Jei ši situacija Jums pažįstama, „Phonak CROS B“ – puikiai Jums tinkantis sprendimas. O pasirinkę pakartotinai įkraunamą „Phonak CROS B-R“, galėsite naudotis visais „Phonak CROS B“ teikiamais privalumais nesivargindami dėl baterijų keitimo.

 

file_download Atsisiųskite „Phonak CROS B“ naudotojo vadovą 

file_download Atsisiųskite „Phonak CROS B-R“ naudotojo vadovą 

                                                                                                             file_download Atsisiųskite „Phonak CROS B CUSTOM“ naudotojo

                                                                                                                  vadovą 


Phonak Vitus

Phonak Vitus / Vitus+

Raktas į užtikrintą girdėjimą

 

„Phonak Vitus“ / „Vitus+“ modeliai užtikrina idealų girdėjimą įvairiose situacijose. Galite visiškai pasitikėti aukštos kokybės „Phonak“ technologijos klausos aparatu, kuris yra tvirtas, patikimas ir nebrangus.  Patrauklaus dizaino „Vitus“ klausos aparatas patenkins jūsų poreikius. Tinkamą „Vitus“ modelį pasirinksite pagal savo klausos sutrikimo laipsnį ir patinkančią išvaizdą. 

 

 

file_download Atsisiųskite „Phonak Vitus“ / „Vitus+“ naudotojo vadovą  

file_download Atsisiųskite „Phonak Vitus+ RIC“ naudotojo vadovą 

file_download Atsisiųskite „Phonak Vitus+ ITE“ naudotojo vadovą 

 

Do not delete or try edit this element

Phonak Naida V

Phonak Naida V

Dar daugiau pokalbių taps prieinami Jūsų ausims.

 

„Phonak Naida V“ pasižymi galingu bei našiu veikimu ir skirtas kompensuoti sunkų arba itin sunkų klausos netekimą. Jis pagerina aukšto dažnio garsų girdimumą. Galėsite atrasti didesnes klausos galimybes su mažesniu įrenginiu.

 

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą

Phonak Vitro V

Phonak Virto V

Didelis garsas. Itin mažas prietaisas.

 

Unikalaus dizaino klausos aparatas, patogiai įsistatantis į ausies kanalą – niekur nerasite kito tokio mažo prietaiso, kuris yra toks efektyvus.

  • Gaminamas individualiai, kad tobulai atitiktų Jūsų ausies kanalą
  • Efektyvumas ir diskretiškumas viename
  • Neprilygstamas patogumas ir garso kokybė

 

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Phonak Bolero V

Phonak Bolero V

Tiksliai veikiantis ir patikimas

 

Phonak Bolero V“ klausos aparatų veikimas grįstas pažangiausiomis mūsų technologijomis ir užtikrina sklandų girdėjimą bet kokiomis aplinkybėmis. Be to, prietaisas yra patrauklaus dizaino ir patvarus.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Phonak PilotOne

Phonak Audéo V

Neprilygstamas jautrumas, begalinis tikslumas

 

Išmaniame „Phonak Audéo V“ klausos aparate veikia mūsų naujoji pažangi sistema „AutoSense OS“. Jis priklauso klausos aparatų su garsiakalbiu ausies kanale (RIC) linijai. Tai naujos kartos klausos aparatas, kuris užtikrina nuolatinį geros kokybės girdėjimą net ir nepalankiausiose aplinkose.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Virto Q

Naida Q

Phonak Naida Q

Gyvenimą keičianti pažanga

Jei Jūsų klausos netekimas sunkaus pobūdžio, suprantate, kokia svarbi kiekviena sukurta galimybė girdėti geriau. Dėl novatoriškos technologijos „Phonak Naída Q“ klausos apartai atsiduria visu žingsniu priekyje, o Jums ši pažanga reiškia geresnę gyvenimo kokybę. 

 

 

 

 

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


CROS

Phonak CROS

Vienpusiam kurtumui kompensuoti

„Phonak CROS“ gali būti puikus sprendimas tiems, kurie girdi tik viena ausimi, nepaisant to, ar šios ausies klausa sutrikusi, ar ne.

 

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovąSky V

Phonak Sky

Klausos aparatai vaikams

„Phonak Sky“ klausos aparatai skirti praktiškai bet kokio sunkumo klausos netekimui kompensuoti, įvairiems bendravimo ir gyvenimo būdo poreikiams patenkinti. Juose naudojamos moderniausios technologijos leidžia vaikui geriau girdėti garsus kalbant telefonu, vėjuotose aplinkose ar restorane, be to, prietaisą smagu nešioti.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Baseo Q

Phonak Baseo Q

Ieškantiems nebrangaus sprendimo

„Phonak Baseo Q“ – tai optimalus kainos ir kokybės santykis. Galima rinktis iš trijų užausinių modelių ir keturių spalvų, leidžiančių pritaikyti klausos aparatą pagal plaukų ir odos atspalvį. 

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovą


Tao Q

Phonak Tao Q 

Nepastebimas ir nebrangus

 

Galimi trys pagal užsakymą gaminami „Phonak Tao Q“ modeliai, skirti nepastebimai nešioti ausies viduje. Šie klausos aparatai užtikrina puikią garso kokybę už prieinamą kainą.

 

file_download Atsisiųskite naudotojo vadovąDo not delete or try edit this element

Klausos protezavimo specialistai, atsižvelgdami į Jūsų  gyvenimo būdą, klausos netekimą ir biudžetą, padės pasirinkti idealiai Jums tinkantį klausos aparatą.Do not delete or try edit this element