Siekiame padėti vaikams girdėti, kalbėti ir būti pasaulio dalimi


„Phonak“ pediatrijos klausos centro sertifikatas išduodamas pagrindiniams pediatrijos centrams, kurie atitinka šiuos reikalavimus: pasižymi vaikams ir jų poreikiams pritaikyta infrastruktūra, naudoja specializuotą matavimų ir diagnostikos įrangą ir, be abejo, turi dirbančią atsidavusių ir kvalifikuotų vaikų klausos specialistų komandą. 


Biomedikos centras Vilnius

Antakalnio g. 36, Vilnius

8 700 55 440  |  www.biomedikoscentras.lt  |   info@biomedikoscentras.ltBiomedikos centras Kaunas

Vytauto pr. 3, Kaunas

8 37 209 420  |  www.biomedikoscentras.lt  |   info@biomedikoscentras.lt
Esame čia, kad padėtume ir palaikytume Jus ir Jūsų vaiką dėl visko, kas susiję su klausa. Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus.


Do not delete or try edit this element

Idealiai tinkantis ir unikalus, kaip ir kiekvienas vaikas

Ne tik Jūs norite paties geriausio savo vaikui – to norime ir mes, „Phonak“ komanda. Daugiau nei 4 dešimtmečius dėjome visas pastangas stengdamiesi suprasti vaikų su klausos sutrikimais poreikius, todėl šiandien galime pristatyti išties inovatyvius ir efektyvius sprendimus, skirtus padėti mažiesiems girdėti. Šie poreikiai daugeliu atžvilgiu priklauso nuo vaiko amžiaus.

Do not delete or try edit this element


Kūdikiai ir maži vaikai

Šioje amžiaus grupėje svarbu skatinti klausos vystymąsi, todėl būtina, kad vaikas nešiotų klausos aparatą kuo dažniau. Kūdikiams ir mažiems vaikams paprastai parenkami užausiniai klausos aparatai, nes jie patogiausi, stabiliausi ir saugiausi šios amžiaus grupės vaikams.

 

Vaikų klausos tikrinimas

Gebėjimas girdėti naujagimiams gali būti tikrinamas netrukus po gimimo. Kuo anksčiau nustatomas klausos sutrikimas, tuo geriau, nes gali būti imtasi reikiamų veiksmų, užtikrinančių vaiko kalbos raidą.


Do not delete or try edit this element

Mokyklinio amžiaus vaikai

Tokio amžiaus vaikai tampa vis labiau nepriklausomi ir patenka į vis sudėtingesnes komunikacijos situacijas. Geriau suprasti, ką sako mokytojas, ar išgirsti, kai Jūs jam skambinate, padeda belaidės komunikacijos priemonės. Pasirinkęs skirtingų spalvų komponentus vaikas klausos aparatą nešioja su didesniu malonumu.

 


Paaugliai

Paauglys nori būti toks pats, kaip ir kiti paaugliai: sportuoti, klausytis muzikos, leisti laiką su draugais, išreikšti savo asmenybę per aprangos ar šukuosenos stilių ir pan. Jūsų paaugliško amžius vaikas visa tai gali daryti naudodamasis belaidžiais priedais, kuriuos jis galės prijungti prie MP3 grotuvo, mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio ar televizoriaus. Išgirsti trenerį ar draugus net ir per atstumą ar triukšmingose aplinkose taps paprasta.

 


Pirmas apsilankymas sertifikuotame centre 

Kiekviename sertifikuotame centre teikiamos aukštos kokybės paslaugos, įskaitant šias:


Vaikų klausos lavinimas

 

Mūsų klausos specialistai yra įgiję specialią kvalifikaciją, susijusią su vaikų klausa.

 


Specialiai vaikams skirti klausos testai, atliekami naudojant naujausias technologijas

 

Atliekame klausos testus ir taikome metodiką, sukurtą specialiai vaikams. 


Klausos aparatų ir priedų parinkimas

Mūsų specialistai patars, kokio tipo klausos aparatai ir priedai geriausiai tinka Jūsų vaikui.Patarimai, kur ieškoti informacijos ir finansinės paramos

  

Galime patarti, kur gauti šviečiamosios literatūros ir kur kreiptis finansinės paramos.

 


Praktiniai patarimai dėl komunikacijos įgūdžių

Prašykite savo klausos specialistų praktinių patarimų, kaip lavinti Jūsų vaiko kalbos raidą.


Reguliarūs patikrinimai 

Kadangi vaikai auga, labai svarbu reguliariai tikrinti klausos vystymąsi. Jūsų klausos specialistas papasakos apie tai daugiau. Pediatrinių sprendimų paieška

Platus „Phonak“ pediatrinių sprendimų pasirinkimas leidžia rasti tinkamą priemonę kiekvienam vaikui. Sužinokite daugiau apie „Phonak“ klausos aparatus ir priedus, skirtus vaikams