Jūsų asmeninis klausos aparatas

Klausos apartas pritaikomas asmeniniams poreikiams keliais žingsniais. Prietaisas pritaikomas pagal Jūsų klausos negalios pobūdį, ausies formą ir klausos įpročius.


Pažinkite savo klausos aparatą

Klausos specialistas pateiks išsamias instrukcijas: kaip įstatyti prietaisą, kaip jį naudoti ir kaip reguliuoti garsumą. Be to, specialistas paaiškins, kaip jį prižiūrėti, keisti baterijas, valyti bei sausinti. Galiausiai sužinosite, kaip Jūsų klausos aparatas reaguoja į įvairias situacijas. Vis tai sužinoję galėsite pasiimti aparatą su savimi namo.Pirmosios dienos su naujuoju klausos aparatu

Per pirmąsias kelias dienas turite gerai susipažinti su savo naujuoju klausos aparatu. Pirmiausia turite jį nešioti kelias valandas per dieną pažįstamoje aplinkoje. Šiuo bandomuoju laikotarpiu kai kas gali atrodyti neįprasta. Geriausias būdas išbandyti naujo klausos aparato veikimą – kalbėtis su žmonėmis arba žiūrėti televizorių. Jūsų pačių balsas Jums gali skambėti keistai ar per garsiai, nes tikriausiai esate įpratę kalbėti garsiau, kad save girdėtumėte. Mokykitės kalbėti tyliau. Užsirašykite savo įspūdžius – tai padės klausos specialistui sureguliuoti aparatą tiksliai pagal Jūsų poreikius.Specialisto atliekamas galutinis sureguliavimas

Dabar turite galimybę pasidalyti pirmaisiais įspūdžiais su klausos specialistu. Tada klausos aparatas bus pritaikytas specifiniams Jūsų poreikiams. Specialistas atsakys į visus Jūsų klausimus ir duos bendro pobūdžio patarimų. Per šį vizitą klausos aparatas gali būti sureguliuotas taip, kad jį naudoti būtų dar patogiau, o Jūsų girdėjimo kokybė nuolat gerėtų. 

 

Nuo šios akimirkos kiekvieną dieną Jūsų gyvenimo kokybė po truputį gerės. Toliau naudokitės klausos aparatu keletą valandų per dieną. Būkite kantrūs. Netrukus Jūs tobulai išmoksite naudotis klausos aparatu ir galėsite mėgautis visais jo teikiamais privalumais. 

 


Kreipkitės į klausos specialistą

Jūsų klausos specialistas padės sureguliuoti ir pritaikyti klausos aparatą asmeniniams Jūsų poreikiams. Jis atsižvelgs į Jūsų negalios pobūdį, finansines galimybes, gyvenimo būdą ir individualius poreikius.